Районна газета

КУБКИ, ГРАМОТИ ТА СОЛОДКІ ЯГОДИ...

У рамках проведення фестивалю «Віншуємо суницю  –  першу  ягоду-царицю» у М.Самборі відбулися спортивні змагання з міні-футболу та волейболу

У змаганнях з міні-футболу взяли участь команди ветеранів: «ФК Ветеран-Кролевець» (м.Кролевець), «Ветеран Конотопщини» (м.Конотоп), «Пресинг- 2000» (м.Суми), «Десна» (м.Чернігів).

За результатами ігор переможцями турніру стали команди: 

перше місце - «Десна» (м.Чернігів), друге місце - «ФК Ветеран-Кролевець» (м.Кролевець), третє місце - «Пресинг- 2000» (м.Суми). Команди переможці нагороджені кубками, грамотами, кращі гравці - призами та солодкими ягодами.

Потім відбувся розіграш Супер Кубку з міні-футболу «Малосамбірська суниця». За головний приз змагалися команди «Десна» (м.Чернігів) та «Попівський НВК». З рахунком 3:2 перемогла команда «Попівського НВК». Команда фіналіст нагороджена кубком та грамотою, команда переможець -Супер Кубком, грамотою та футбольним м’ячом. Кращі гравці в кожній команді відзначені призами.

В змаганнях з волейболу брали участь жіночі команди: «Локомотив», «Дубов`язівка», «Шевченкове», «Великий Самбір» та чоловічі команди: «Шаповалівка», «Ветеран Конотопщини», «Успенка», «Дубов`язівка».   

В результаті ігор серед жіночих команд перше місце виборола команда - «Локомотив», друге місце у команди «Дубов`язівка», третє місце поділили команди - «Шевченкове» та «Великий Самбір».

Серед чоловічих команд перше місце виборола команда -«Шаповалівка», друге місце у команди «Ветеран Конотопщини», третє місце поділили між собою команди «Успенка» та «Дубов`язівка».   

Команди фіналісти нагороджена кубками та грамотами.

У всіх залишилося задоволення від побаченої гри, чудовий настрій та гарні враження.