ТУРНІР З ВОЛЕЙБОЛУ

29 червня 2019 року в рамках проведення Всеукраїнського фестивалю "Козацький родослав" у селі Шаповалівка проведено турнір з волейболу серед чоловічих команд присвячений дню Конституції України між командами «Ветеран-Конотопщини», «Шаповалівка» (с.Шаповілівка), «Дубов`язівка» (смт.Дубов`язівка)

За результатами змагань перше місце в напруженій боротьбі виборола команда «Ветеран-Конотопщини», друге місце посіла команда «Шаповалівка» (с.Шаповілівка), третє місце зайняла команда «Дубов`язівка» (смт.Дубов`язівка).

Змагання пройшли у напруженій боротьбі. Учасники змагань продемонстрували високий рівень майстерності та жагу до перемоги.

Команда переможець змагань нагороджена кубком та грамотою, команди призери – грамотами, а кращі гравці призами.

30.06.2019 відбувся сьомий тур Чемпіонату Конотопського району з футболу, який закінчився з такими результатами:

«Віталія» с. Чернеча Слобода -   «Шевченковець» с. Шевченкове 0:0

«Кристал» с. Курилівка – «Салтикове» с. Салтикове                     3:0

«Агро-Постач» с. В’язове –«Сейм» с. Кузьки                                0:2

30.06.2019 в м. Суми відбувся турнір з міні-футболу присвячений пам’яті колишнього голови федерації футболу Сумської області Малгамова Л.Я. серед ветеранів 50+ участь у якому взяла команда «Ветеран-Конотопщини» і виборола третє місце та була нагороджена кубком і грамотою. Листопад Віктор визнаний кращим воротарем турніру, а Ільченко Олег визнаний кращим гравцем у команді «Ветеран-Конотопщини».