Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

37 АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ МОЖУТЬ ОТРИМАТИ ЖИТЕЛІ РАЙОНУ В ЦЕНТРІ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Про діяльність центру надання адміністративних послуг Конотопської райдержадміністрації доповіла під час апаратної наради начальник відділу з організації надання адміністративних послуг РДА Віта МАРТИНЕНКО

До переліку адмінпослуг включені:  1 послуга Державної міграційної служби, 17 –відділу у Конотопському районі ГУ Држгеокадастру в Сумській області, 4 - відділу архітектури, 1 декларація відповідності матеріально технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки, 2 - Держпродспоживспілки; 10 щодо реєстрації громадських об’єднань, 2 послуги щодо погодження руху великогабаритного або небезпечного транспорту.

За інформацією очільниці відділу, станом на 01.07.2019, у Центрі зареєстровано 11 737 заяв щодо надання адміністративних послуг (для порівняння: у 2018 р. – 7873 заяви). 98 % від всіх заяв припадає на послуги в сфері земельних відносин та  надаються відділом у Конотопському районі ГУ Држгеокадастру в Сумській області, 1,7% – послуги державної міграційної служби.

За 6 місяців 2019 року адміністраторами  було розглянуто 34 адміністративні справи та накладено стягнень у вигляді попередження. Всі вони стосуються ст.198 Кодексу України про адміністративні правопорушення.   

Також, у приміщенні ЦНАПу проводиться прийом громадян спеціалістами Конотопського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області. Відповідно до графіку, прийом здійснюється раз в місяць.

«Працівники відділу з організації надання адміністративних послуг завжди надають повні і кваліфіковані консультації, у разі необхідності залучаються відповідні спеціалісти», - підсумувала Віта МАРТИНЕНКО.