Районна газета

НА СУМЩИНІ З РОБОЧОЮ ПОЇЗДКОЮ ПЕРЕБУВАЄ МІНІСТР ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ ЛІЛІЯ ГРИНЕВИЧ

Свою робочу поїздку Міністр освіти та науки розпочала з відвідування опорного закладу – Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів. У рамках перебування Лілія ГРИНЕВИЧ знайомиться також з роботою та матеріально-технічною базою Сумського міжрегіонального вищого професійного училища таСумського національного аграрного університету

Міністр освіти і науки України відмітила, що Краснопільська загальноосвітня школа як опорна створена з урахуванням всіх вимог Нової української школи: має якісне освітнє середовище, що, без сумніву, мотивує дітей до навчання.

Лілія Гриневич поспілкувалася з вчителями Краснопільщини і наголосила, що сьогодні, щоб зацікавити учнів, педагоги мають навчати їх сучасним компетентностям, зокрема щодо фінансової грамотності, екологічних проблем, здоров’я людини.

«В усіх інноваціях Міністерство покладається саме на вчителів, тому що від того, як буде змінюватися вчитель, працювати над собою, весь час вчитися, показувати приклад власного розвитку, будуть залежати якісні зміни в освіті», - наголосила Міністр освіти і науки. 

Довідково: Краснопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Краснопільської селищної ради ввійшла до п’ятірки кращих серед 100 пілотних шкіл України. Початком розбудови Нової української школи стало пілотне впровадження у 2 класах закладу (45 учнів) з 1 вересня 2017 року проекту нового Державного стандарту початкової загальної освіти.

Краснопільська ЗОШ Краснопільської селищної має в своєму складі Краснопільську, Михайлівську, Наумівську філії. До опорної школи підвозять 138 учнів за чотирма маршрутами з населених пунктів: Новодмитрівка, Михайлівка, Михайлівське, Земляне, Веселе, Новоолександрівка.

За рахунок бюджету розвитку обласного бюджету та коштів ДФРР у 2018 році було виділено 9,5 млн. грн. для виконання робіт з реконструкції Краснопільської школи. На придбання шкільних меблів, дидактичних матеріалів, обладнання, приладів та матеріалів, облаштування освітнього простору для учнів школи виділено 3,5 млн. грн. На облаштування освітнього простору (мультимедійні комплекси, стільці та парти для учнів, шафи, дидактичні матеріали, дошки, фліп-чарти та ін.) для 1-х класів Нової української школи виділено 675,8 тис. грн., з них кошти субвенції з державного бюджету на Нову українську школу – 265,1 тис. грн. та 410,7 тис. грн. місцевих коштів. На облаштування класів природничо-математичного циклу мультимедійним обладнанням та лабораторним обладнанням у 2018 році виділено суму 290,9 тис. грн., з них 240,0 тис. грн. коштів державного бюджету та 50,9 тис. грн. коштів місцевого бюджету. 

На базі опорного закладу у 2018 році також збудовано футбольне поле зі штучним покриттям загальною кошторисною вартістю 1,5 млн. грн., з них 746,0 тис. грн. коштів державного бюджету та 754,0 тис. грн. співфінансування з місцевого бюджету.

За І півріччя 2019 року на покращення матеріально-технічної бази Краснопільської ЗОШ використано близько 300 тис. грн. на облаштування освітнього простору для майбутніх першокласників: закуплено меблі та мультимедійне обладнання на загальну суму 251,2 тис. грн., з них 79,6 тис. грн. коштів субвенції з державного бюджету на Нову українську школу та 171,6 тис. грн. коштів місцевого бюджету. На оплату товарів та послуг для здійснення підготовки до нового навчального року освоєно суму коштів місцевого бюджету у розмірі 47,9 тис. грн.