Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕННЯ ЩОРІЧНОГО ОЦІНЮВАННЯ ФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВЛЕНОСТІ ОСІБ

Про результативні показники, що були досягнуті під час визначення рівня фізичної підготовленості населення Конотопського району, повідомили в секторі молоді та спорту Конотопської райдержадміністрації

Враховуючи, що рухова і фізична активність є винятково важливими, фундаментальними чинниками формування, збереження, зміцнення здоров’я та розвитку людини з 01 по 20 жовтня 2019 року сільськими радами району було проведено щорічне оцінювання фізичної підготовленості населення на добровільних засадах.

До тестування допускалися учасники, які систематично займаються фізичною культурою і спортом, пройшли медичне обстеження і допущені до нього лікарем, а також ознайомлені з вимогами правил безпеки.

Загальна кількість громадян району, що були залучені до проходження щорічного оцінювання на добровільних засадах, складає 57 осіб або 0,3 % від загальної чисельності населення району (без ОТГ).

За рівнем фізичної підготовленості високий рівень має 15 осіб або 26,3% від загальної кількості осіб, які пройшли щорічне оцінювання (2018 рік-6,2%), достатній рівень – 11 осіб або 19,3% (2018-9,4%), середній рівень – 20 осіб або 35,1% (2018-37,5%), низький рівень – 11 осіб або 19,3% (2018-46,9%).

Дякуємо всім, хто брав участь в оцінюванні фізичної підготовленості та на власному прикладі, кожного дня, продовжує пропагувати здоровий спосіб життя.