Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

БУТИ НЕ ЛИШЕ ПЕРШИМИ У СПОРТІ, А Й ГАРНИМИ ЛЮДЬМИ У ЖИТТІ

З такими побажаннями звернулись до учнів – учасників змагання з футзалу на Кубок голови Бочечківської сільської ради серед юнаків та дівчат, організатори спортивного дійства

У змаганнях, що пройшли в Козацькому НВК Бочечківської ОТГ взяли участь  команди Козацького, Бочечківського та Духанівського НВК.

У підсумках змагань серед дівчат перемогу святкувала команда  Бочечківського НВК, яка й отримала Кубок. Срібло вибороли  представниці   Козацького  НВК.

Серед юнаків головний приз отримали юнаки Козацького НВК, на другому місці учні Бочечківського НВК, треті -  команда  Духанівського НВК.

Чудовим завершенням спортивного дня стали змагання між збірною командою навчально-виховних комплексів та  тренерами-викладачами дитячо-юнацької спортивної школи, де перемогу здобули наставники. Активна участь команд та бажання отримати перемогу виром емоцій захопила кожного учасника змагань.

Юних спортсменів привітали голова Бочечківської ОТГ Світлана ГРАЧЕНКО  та директор дитячо-юнацької спортивної школи Олег БЛАЖКО, які побажали учням бути не лише першими у спорті, а й гарними людьми у житті, адже спорт виховує цілеспрямованість, наполегливість, рішучість.