Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

20 ГРУДНЯ СТАЛО БАГАТИМ НА ПРИЄМНІ ПОДІЇ В КОНОТОПСЬКОМУ РАЙОНІ

Серед них – відкриття спортивного майданчика цілорічного використанняна території аграрного ліцею в с.Заводське Вирівської сільської ради

За сприятливих погодних умов, ділянка буде залита водою для утворення штучної ковзанки, де можна буде грати в хокей та кататись на ковзанах. Улітку та міжсезоння даний спортивний майданчик планується використовувати для хокею на роликових ковзанах, гри у великий теніс та інших видів спорту.

Поява нового спортивного об’єкту на території Конотопського району стала можливою завдяки плідній співпраці всіх рівнів влади та суб’єктів господарювання: Народного депутата України Ігоря МОЛОТКА, Генерального директора ТОВ «Вітчизна» Сергія ЧИЖИКА, очільників Конотопського району Миколи ГОРБЕНКА та Анатолія БОЯРЧУКА. Для реалізації даного проєкту були залученні кошти районного бюджету, субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій та інших джерел, отриманих від суб’єкта господарювання району.

Присутні на заході гості висловили сподівання про те, що  територія Державного професійно-технічного навчального закладу "Конотопський професійний аграрний ліцей" стане центром спортивного дозвілля для всіх мешканців  Конотопського району.

Більше фото на  ТУТ