Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

СПОРТИВНІ ВИХІДНІ: В РАЙОННОМУ ЦЕНТРІ ГРАЛИ В ШАШКИ, А В КРОЛЕВЦІ - У ФУТБОЛ

22 лютого у Конотопському міському центрі фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" відбулися змагання з шашок, приурочені Дню пам’яті Героїв Небесної Сотні

Грою в шашки захоплюються люди різного віку та різної статі. Ця гра, яка витримала випробування тисячоліттями, вимагає від гравців вміння мислити, винахідливості та кмітливості, сприяє розвитку пам’яті та уваги.

До заходу долучились дорослі і діти – 16 інтелектуальних гравців, серед яких  9 чоловіків та 7 жінок. Найстаршому гравцю – за 65 , найменшому  - 8 років.

За результатами змагань серед чоловіків І місце виборов Сергій НАТАЛЬЧУК (с.Шаповалівка), ІІ місце посів – Віктор ХОПЛЯК (с.Шаповалівка), ІІІ місце зайняв – Олександр ДЕМЕНТЬЄВ (с.Фесівка), серед жінок І місце – посіла  Наталія ПОТАМАН, ІІ місце виборола – Наталія ЦЕЛІКОВА, ІІІ місце зайняла – Тетяна РЯБКО.

За підсумками особистих зустрічей серед учасників молодшої групи І місце посів – Павло ГОНЧАРЕНКО, ІІ місце виборола - Альона ПАРАДА, ІІІ місце посів – Олександр ТРЕТЬЯКОВ.

Переможці нагороджені грамотами та медалями, а самий менший учасник Даня ДШИЛЮК - пам’ятним подарунком.

Цього ж дня  у місті Кролевець відбулася гра ветеранів футболу на вшанування пам‘яті футболіста, тренера Миколи ЛАВРИНЦЯ. Участь у грі взяли команди з Конотопського району «Ветеран Конотопщини 60+» та «Ветеран» з Кролевця. Наша команда поступилася кролевчанам з рахунком 1:4, але всіх учасників об‘єднала справжня чоловіча дружба, пам‘ять і повага до футбольного ентузіаста, який доклав значних зусиль для розвитку футболу на Кролевеччині.