Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

7 ЧЕРВНЯ У РАЙОНІ СТАРТУЮТЬ ЗМАГАННЯ З ФУТБОЛУ НА КУБОК РАЙОНУ

У ході семінару з представниками футбольних команд-учасниць районних змагань з футболу прийняте рішення розпочати спортивний сезон проведенням Кубку Конотопського району з футболу  з обов’язковим дотриманням протиепідемічних правил

Як повідомила заступник директора з фізкультурно-масової, інформаційної та науково-методичної роботи РБК Тетяна РЯБКО, у турнірі візьмуть участь 8 збірних команд із сіл Попівка, Салтикове, Кузьки, Юрівка, Курилівка, В’язове, Чернеча Слобода, а також команда ветеранів.

Пройшло жеребкування участі команд у змаганнях, обговорено питання підготовки належним чином футбольних полів (зроблена розмітка, пофарбовані ворота тощо), розглянуті питання суддівства, подання заявок на участь у змаганнях, а також затверджено регламент проведення спортивних ігор.

Змагання ¼ фіналу стартуть 7 червня у селах Курилівка, Кузьки, Попівка, В’язове. ½ фіналу за результатами попередніх змагань відбудеться 14 червня. Фінал Кубку району з футболу заплановано на 21 червня у с.Малий Самбір.