Районна газета

Оголошення

 

Рішенням Сумської обласної ради від 18.11.2011 «Про заходи щодо посилення охорони рідкісних та зникаючих видів рослин, тварин і грибів, що підлягають особливій охороні на території Сумської області» було затверджено їх перелік.

Попереджаємо Вас про заборону продажу дикорослих видів рослин та тварин наведених тут.

 

 

НАША СИЛА – У «ЄДНОСТІ»

У нелегкий для України час недостатньо лише вболівати за наших воїнів. Країна потребує реальних справ, тому відповідальність лежить на кожному з нас. З січня  2015 року на Конотопщині  розпочала свою діяльність благодійна організація «Конотопський районний благодійний фонд «Єдність».

Основними завданнями фонду є: організація та надання необхідної допомоги (одяг, взуття, необхідні ліки, продукти харчування тощо) Збройним силам України й воєнізованим формуванням

КОНОТОПЩИНА ЗАПРОШУЄ ВСІХ БАЖАЮЧИХ НА ОБЛАСНЕ СВЯТО «ВІНШУЄМО СУНИЦЮ - ПЕРШУ ЯГОДУ-ЦАРИЦЮ»

Відбудеться традиційне свято у с.Малий Самбір 10 червня. Початок – о 10.00. Урочисте відкриття – об 11.00.

У програмі свята: цікаві конкурси, спортивні змагання серед різних вікових категорій, виставка декоративних птахів, тварин, катання в міні-вагончиках та кареті, призовий забіг «спортивних свиней», святкова торгівля, концертна програма тощо. Працюватимуть дитячі розважальні  майданчики, містечко майстрів, історико-етнографічний музей.

"МАРАФОН ПОЗИТИВНИХ ЕМОЦІЙ" ЗАПРОШУЄ

1 червня у с.Попівка відбудеться районний захід, присвячений Міжнародному дню захисту дітей

Програма свята передбачає участь гостей у різних  заходах з  можливістю поласувати смаколиками. Запрошуємо всіх бажаючих.

НА КОНОТОПЩИНІ ОГОЛОШЕНО ПЕРВИННИЙ ВІДБІР КАНДИДАТІВ У ПАТРОНАТНІ ВИХОВАТЕЛІ

Як повідомили в Службі у справах дітей, відбір сімей-кандидатів у патронатні вихователі триває в рамках експерименту щодо впровадження послуги сімейного патронату

Патронатним вихователем може бути громадянин України, який має досвід виховання дитини, відповідні житлові умови для надання послуг з догляду, виховання та реабілітації дитини у своєму помешканні.

УВАГА! КОНКУРС!

З 30 березня 2017 року оголошено обласний конкурс з визначення проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства у сфері роботи з дітьми та молоддю, для реалізації яких надається фінансова підтримка на 2018 рік

Підстава - наказ управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації від 30.03.2017 № 146-ОД «Про проведення обласного конкурсу з визначення проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства у сфері роботи з дітьми та молоддю, для реалізації яких надається фінансова підтримка на 2018 рік» та листа від 11.04.2017 № 731/04 «Щодо конкурсу проектів».