Районна газета

"СУМИОБЛЕНЕРГО" ЗАПРОВАДЖУЄ НОВИЙ ПОРЯДОК РОЗРАХУНКІВ ЗА СПОЖИТУ ЕЛЕКТРИЧНУ ЕНЕРГІЮ НАСЕЛЕННЯМ

Відповідно до нового порядку, розрахунок за спожиту електричну енергію населенням здійснюватиметься  з 01 по 01 число місяця

Таке рішення ухвалено ПАТ "Сумиобленерго" з метою виконання Постанови Кабінету Міністрів України № 591 від 23.08.2016, якою внесені зміни до Правил користування електричною енергією для населення.

З січня в квитанції покази засобів обліку, зняті згідно з графіком обходу контролерами обленерго, вважатимуться вихідними даними для визначення показів на 1 число календарного місяця шляхом додавання (віднімання) середньодобового споживання, помноженого на кількість днів між датою зняття показів та 1 числом календарного місяця.

Таким чином відбудеться одноразове збільшення суми платежу, оскільки до цього споживачі сплачували за електричну енергію, спожиту ще в попередньому місяці. Відепер, у зв’язку з законодавчими змінами, оплата буде проводитися з мінімальним відставанням.

При цьому обсяг пільги та субсидії буде враховуватися в повному обсязі.

Можна розраховуватись за фактично спожиту електричну енергію за календарний місяць, фіксуючи покази засобу обліку на 1 число кожного місяця та своєчасно надаючи їх ПАТ "Сумиобленерго":

-  за безкоштовним телефоном кол-центру 0 800 300 247 або 0 542 659 659;

- через інтернет-систему "Мій рахунок" (www.soe.com.ua);

-  СМС-повідомленням,  за номером 050 42 42 242.

Текст СМС: 1 * номер особового рахунку * покази лічильника (детальна інструкція на сайті ПАТ «Сумиобленерго» в розділі «Споживачам»-«Фізичним особам»-«Загальна інформація»).

Покази засобу обліку, передані до ПАТ "Сумиобленерго" за 2 робочі дні до кінця розрахункового місяця та 3 робочих дні наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважатимуться даними на 1 число календарного місяця.

З більш детальною інформацією можна ознайомитись через офіційний інтернет-ресурс ПАТ "Сумиобленерго" за посиланням https://www.soe.com.ua/spozhivacham/fizichnim-osobam/fiz-zagalna-informatsiya