Районна газета

Громадська рада

Інформація оновлена 10.03.2017

Постанова Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики (зі змінами)

Протокол установчих зборів громадської ради при Конотопській районній державній адміністрації від 20 лютого 2017 року

Розпорядження голови Конотопської районної державної адміністрації від 27.02.2017 №70-ОД "Про громадську раду при Конотопській районній державній адміністрації"

Склад громадської ради при Конотопській районній державній адміністрації

Протокол № 1 засідання громадської ради при Конотопській районній державній адміністрації

Положення про громадську раду при Конотопській районній державній адміністрації 

Регламент громадської ради при Конотопській районній державній адміністрації 

 Плани роботи громадської ради при Конотопській районній державній адміністрації

 

ОГОЛОШЕННЯ

До уваги інститутів громадянського суспільства! Термін прийому документів для участі в установчих зборах по формуванню нового складу громадської ради продовжено.

Рішенням ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Конотпоській районній державній адміністрації прийом документів для участі в установчих зборах по формування нового складу громадської ради продовжено до 16.00 26 січня 2015 року.

Установчі збори громадської ради теж будуть перенесені на більш пізній термін. Рішення про остаточну дату їх проведення буде прийнято на наступному засіданні ініціативної групи, що заплановане на 23 січня.

Слідкуйте за наступними повідомленнями на сторінці громадської ради при Конотпоській районній державній адміністрації офіційного веб-порталу місцевих органів виконавчої влади Сумської області.

Протокол установчих зборів громадської ради при Конотопській районній державній адміністрації від 20 лютого 2015 року

Положення про громадську раду при Конотопській районній державній адміністрації 

Регламент громадської ради при Конотопській районній державній адміністрації 

ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2014 р. № 668 «Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996» громадська рада при Сумській обласній державній адміністрації (далі – громадська рада) припинила свої повноваження.

Протоколом громадської ради при Конотопській райдержадміністрації затверджена ініціативна група з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Конотопській районній державній адміністрації (далі – ініціативна група).

Відповідно до протоколу № 1 засідання ініціативної групи від 17.12.2014 розпочинається прийом документів для участі в установчих зборах для формування нового складу громадської ради.

Ініціативною групою визначено орієнтовну дату проведення установчих зборів (05 лютого 2015 року) та затверджено зразки документів, що подаються для участі в установчих зборах.

Учасники установчих зборів визначать кількісний та персональний склад громадської ради.

До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України.

Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається заява, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства (зразок заяви).

До заяви додаються:

рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності) (зразок);

біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства (зразок);

копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;

інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років (зразок).

Документи приймаються за адресою м. Конотоп, вул. Соборна, 23, к. 37, (2 поверх Конотопської районної державної адміністрації) до 16.00 23 січня 2015 року. Довідки за телефоном (05447) 2-30-57.

УВАГА І ПІДТРИМКА – ОСНОВНЕ, ЩО ПОТРІБНО НАШИМ ВЕТЕРАНАМ

Про це сказала голова громадської ради Любов БІРОВА під час засідання громадської ради

Учасники засідання обговорили стан підготовки заходів з відзначення у 2016 році 71-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі. Зокрема, мова йшла про належне вшанування ветеранів Другої світової, привітанні представниками районної влади кожного з них за місцем проживання, організації районних урочистостей.

ВІКТОР ЗАБІЯКА: «СПІВПРАЦЯ МІЖ ГРОМАДОЮ ТА ВЛАДОЮ ПОВИННА БУТИ ПРОЗОРОЮ ТА ВІДКРИТОЮ»

Керівник апарату Конотопської райдержадміністрації Віктор Забіяка 20 лютого взяв участь в установчих зборах громадської ради.

Підбиваючи підсумки роботи громадської ради за 2013-2014 роки, посадовець відзначив, що даний дорадчий орган потребує свого якісного оновлення аби в достатній мірі реалізувати право громадян на участь в управлінні державою, здійсненні громадського контролю за діяльністю влади.