Районна газета

НАСТУПНІСТЬ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ СІЛЬСЬКИМ ЖИТЕЛЯМ КНП «ЦПМСД» КОНОТОПСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ТА ЗАКЛАДАМИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ВТОРИННОГО РІВНЯ

Це питання розглянули на засіданні колегії Конотопської райдержадміністрації під керівництвом голови РДА Миколи ГОРБЕНКА

Участь у заході взяли голова громадської ради при Конотопській РДА Любов БІРОВА,яка входить до складу колегії,  очільники територіальних громад району, працівники медичної галузі Конотопського району та КЗ «Конотопська центральна районна лікарня ім.ак.Давидова», представники громадських організацій,  громадськість та ЗМІ.

За словами головного лікаря КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Анатолія МАНЯКА, на сьогодні в районі функціонує мережа з 46 медичних закладів. Штатна чисельність  складає 197,5 шт.од. Лікарський персонал становить 23 особи, зокрема  у поточному році до КНП прийнято 2 лікарі – лікар загальної практики – сімейний лікар в Соснівську та Мельнянську АЗПСМ.

По галузі «Охорона здоров’я» на 2018 рік затверджено видатків у сумі 17966,3 тис.грн., з них за 9 місяців 2018 року використано 85%, в тому числі на реалізацію Урядової програми «Доступні ліки» використано 468,1тис. грн.

Значна увага в районі приділяється  профілактиці захворювання серед сільського населення та виявлення патологій на ранній стадії. Протягом року проводились виїзди комплексної бригади фахівців Конотопської ЦРЛ та пересувного ФЛГ.

Медична допомога надається і в умовах КЗ «Конотопська центральна районна лікарня ім.ак.Давидова». 15 %  в структурі відвідування поліклініки КЗ - це сільські жителі. Стаціонарною допомогою лікарні скористалось 3693 жителів району.

Екстренну (швидку) медичну допомогу сільському населенню надають відділення та 4 пункти Е(Ш)МД постійного базування  на базі АЗП-СМ в селах Дубов зівка, Вирівка, Соснівка, Бочечки.

Доповнили доповідь колеги заступник головного лікаря по медичній частині КЗ «Конотопська центральна районна лікарня ім. академіка М.Давидова» Ольга  ГАПОНЕНКО, заступник головного лікаря по дитинству та допомозі при пологах КЗ Раїса ФЕДЧЕНКО та завідувач поліклініки по обслуговуванню дорослого населення закладу Валерій СУТУЛІН.

На порядок денний засідання колегії також будо винесено і питання підсумків роботи Конотопського об'єднаного  управління Пенсійного фонду України у сфері пенсійного забезпечення за 9 місяців поточного року.

За результатами розглянутих питань прийняті відповідні розпорядження голови Конотопської райдержадміністрації.