Районна газета

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ УСТАНОВЧИХ ЗБОРІВ

У Конотопському районі триває процес формування нового складу громадської ради при Конотопській РДА

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996 (зі змінами) 21 лютого 2019 року о 14:00 в малій залі Конотопської районної державної адміністрації відбудуться установчі збори для формування нового складу громадської ради при Конотопській районній державній адміністрації (далі – Громадської ради).

Список представників інститутів громадянського суспільства (далі – ІГС) – кандидатів до складу Громадської ради, які братимуть участь в установчих зборах

До участі в заході запрошуються всі представники ІГС – кандидати до складу Громадської ради.

Нагадуємо, що кандидатам до складу Громадської ради необхідно особисто брати участь в установчих зборах. Ті представники ІГС, які не будуть присутні на установчих зборах (не пройдуть реєстрацію) будуть виключені із списку осіб, за яких буде проводитись голосування. 

Реєстрація учасників заходу – з 13:30 до 14:00. Для реєстрації учасникам установчих зборів мати при собі паспорт або інший документ, що посвідчує особу.

 Порядок проведення установчих зборів:

 1. Відкриття установчих зборів та звіт голови ініціативної групи про проведену роботу з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при Конотопській районній державній адміністрації

3.Обрання робочих органів установчих зборів (лічильна комісія, секретаріат).

4.Інформація про роботу попередньої громадської ради при Конотопській районній державній адміністрації у 2017 – 2018 роках.

5. Прийняття регламенту проведення установчих зборів.

6. Формування нового складу громадської ради при Конотопській районній державній адміністрації.

7.Оголошення результатів обрання громадської ради.

8. Визначення дати та часу проведення першого засідання громадської ради.