Районна газета

У ЦЕНТРІ УВАГИ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ – ПРОЦЕС РЕФОРМУВАННЯ ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ГАЛУЗІ КОНОТОПСЬКОГО РАЙОНУ

Про особливості перебігу медичної реформи загалом, в тому числі первинної медичної ланки в районі, йшла мова на засіданні громадської ради за участі представників КНП «ЦПМСД» Конотопської районної ради

Зокрема, говорили про фінансове та кадрове забезпечення, створеного в наслідок реформування, комунального некомерційного підприємства. Не оминули увагою й питання  стану підписання  населенням району декларацій з сімейними лікарями, терапевтами та педіатрами; результати зустрічей  сільських жителів з керівництвом району та КНП «ЦПМСД», що проводились протягом січня-лютого поточного року з метою роз’яснення сутності медреформи, необхідності підписання декларацій та перевагах, які отримають пацієнти, що вже уклали договір на медичне обслуговування.

Представники громадськості – члени громадської ради при Конотопській РДА висловили побажання  щодо більш широкого інформування громадськості про зміни, що відбудуться протягом 2019 року в сфері надання медичних послуг,  та процеси реформування вторинної медичної ланки, зокрема більш активно проводити роз’яснювальну роботу через засоби масової інформації та інтернет-ресурси. 

Також на засіданні, утвореної цього року громадської ради, було розглянуто та затверджено річний план роботи консультативно-дорадчого органу при Конотопській районній державній адміністрації. Присутні члени ради визначились з колом питань, що є актуальними для громадськості району, та  кількістю засідань, що пройдуть протягом 2019 року.