Районна газета

ВЛАДА ТА ГРОМАДСЬКІСТЬ: ЕФЕКТИВНІСТЬ СПІВПРАЦІ

Голова Конотопської районної організації В ФСТ „Колос”, член громадської ради при Конотопській РДА Микола ТЕЛІПКО звітував на апаратній нараді при голові райдержадміністрації       

Основним питанням стала діяльність громадської організації у співпраці зі структурними підрозділами райдержадміністрації: сектором молоді та спорту РДА, відділом освіти  щодо фізкультурно-оздоровчої  та спортивної роботи в Конотопському районі у 2018 році, адже спільним завданням і громадськості і влади  в цій сфері є залучення широких верств сільського населення району до заняття спортом та веденням здорового способу життя.

Як зазначив Микола ТЕЛІПКО, проведення фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи триває постійно протягом всього року. Найбільшою популярністю у жителів району користуються змагання з футболу, волейболу, міні-футболу, футзалу.                                             

У зимовий період були проведені: Чемпіонат та Першість району з футзалу серед дорослих, а також розіграш Кубку голови райдержадміністрації з футзалу серед шкільних команд; Чемпіонат району з футболу серед команд аматорської ліги, Першість та Кубок району;  розіграш Кубку Берднікова Г. з волейболу серед дівочих команд в с.В.Самбір.

З січня по березень проходили районні змагання з волейболу серед дорослих Традиційним стало проведення змагань на честь пам’яті воїнів АТО (А.Шульги, В.Парфененка, О.Гергеля), Героїв Небесної Сотні, воїнам –інтернаціоналістам (В.Гаркуші, В.Кичі, В.Назаренку, М.Курсову, М.Овдієнка,  О.Максимовича), а також змагання на приз Героя Радянського Союзу- М.О.Гуденка та Героя Радянського Союзу О.Б.Панова.

Весною відбувся розіграш Кубку району з футболу та міні-футболу, як серед дорослих так і серед шкільних команд, присвячений Дню Перемоги.

Проведені  змагання  які  присвячені державним святам, а саме: Дню Молоді ,Дню Конституції; Дню Незалежності, Дню фізичної культури і спорту.Проведені турніри з волейболу та міні-футболу пам’яті колишнього директора АФ «Довіра»-Римаренка О.М.

Започаткований та проведений розіграш Кубку району з футболу „Кубок Героїв АТО”, «Кубок Патріотів».

Під час літніх канікул, для відпочиваючих дітей в районному таборі „Зірка”, були організовані спортивні змагання присвячені „Олімпійському Дню”.   

До Дня працівників сільського господарства організовано міжрегіональний турнір з волейболу серед ветеранів.

За словами очільника ГО, в Чемпіонаті Сумської області з футболу, серед команд І ліги, збірна району зайняла ІІІ місце.