Районна газета

ПРЕДСТАВНИКИ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ЗАСІДАННІ КОЛЕГІЇ КОНОТОПСЬКОЇ РДА

У складі колегії райдержадміністрації: голова та член громадської ради при Конотопській райдержадміністрації  Любов БІРОВА і Ніна ПУШНЯКОВА

Участь у розширеному засіданні взяли представники громадськості, керівники держустанов, підприємств, територіальних громад Конотопського району, ЗМІ.

Присутні, під керівництвом голови райдержадміністрації Миколи ГОРБЕНКА, обговорили питання медицини, підготовки господарського комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років та забезпечення реалізації прав та соціальних свобод дітей.

Основна увага була приділення профілактиці захворюваності серед сільського населення шляхом проведення комплексних медичних оглядів. Про початок виїздів медичних бригад в населені пункти району в 2019 році, їх  результати та виявлені проблеми доповіли під час засідання представники КНП Конотопської міської ради «Конотопська центральна районна лікарня імені ак.М.Давидова» та КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Конотопської районної ради.

Зазначено, що з 21.01.2019 розпочались виїзди комплексної бригади фахівців Конотопської ЦРЛ та пересувного ФЛГ на дільниці Конотопського району для проведення періодичних медичних оглядів працівників сільського господарства, ЧАЕС - контингенту та  медичних працівників, ветеранів війни. У складі бригади: профпатолог, хірург, невропатолог, ЛОР, окуліст, гінеколог, психіатр, нарколог та дерматолог.  З січня по грудень тривають, згідно графіку, виїзди бригади дитячих фахівців для надання медично-консультативної допомоги дітям Конотопського району.

Очільник району звернув увагу відповідальних осіб на проблемні аспекти медичної галузі, які потребують вирішення.

За результатами розгляду всіх питань прийняті відповідні розпорядження.

ВІДЕО