Районна газета

ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ КОНОТОПСЬКІЙ РДА

Присутні говорили про інформаційно-комунікаційні технології в сфері державного управління та туристичного розвитку Конотопщини

У зв’язку з діджиталізацією державних послуг виникає потреба широкого інформування громадськості про можливості електронного урядування  та  підвищення електронної грамотності сільських жителів. Про розбудову інформаційного суспільства в Україні, про розширення можливостей органів державного влади, за допомогою інформаційно-комунікаційних  та цифрових технологій поінформувала членів громадської ради  завідувач сектору з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату Конотопської райдержадміністрації Наталія ВАСИЛЬЧЕНКО.  Посадовець повідомила про відкриття на веб-сайті Конотопської райдержадміністрації веб-розділу «Електронні сервіси» та зазначила, що отримання адміністративних послуг онлайн сприяє економії часу та бюджетних коштів на адміністрування.

Про роботу відділу культури Конотопської районної державної адміністрації у напрямку розвитку туризму на Конотопщині. Функціонування Конотопського районного туристичного інформаційного  пункт на базі районної бібліотеки. Інформували:

Начальник районного відділу культури Аліна ТИМОЩУК доповіла про основні напрямки розвитку туризму в Конотопському районі, зокрема активізації подієвого туризму (проведення фестивалів: суничного в с. М.Самбір та «Козацький родослав» в с. Шаповалівка), функціонуванню садиб, які надають послуги з зеленого (сільського) туризму, започаткуванню такого напряму, як музейний туризм у зв’язку з відкриттям музею М.Стороженка в с. В’язове.

Приділили  увагу і роботі Комунальної установи «Інклюзивно - ресурсний центр» Конотопської районної ради, зокрема використанню в роботі працівниками установи сучасних  міжнародних методик, які дозволяють організувати навчальний процес так, щоб кожна дитина змогла максимально реалізувати свої здібності.

За результатами розгляду питань  прийняті відповідні рішення.