Районна газета

ОСВІТНІ ЗАКЛАДИ РАЙОНУ ГОТОВІ ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ ТА ВІДПОВІДАЮТЬ УМОВАМ НУШ

На цьому наголосив начальник відділу освіти Конотопської райдержадміністрації Микола ВЕРБНЯК на засіданні громадської ради при Конотопський РДА

Головний освітянин району поінформував представників громадськості про проведене комісійне обстеження закладів освіти району, зокрема і на відповідність умов нової української школи. Зазначено, що за рахунок субвенції з державного бюджету, обласних та районних коштів, субвенції сільських рад НВК підготовлені до нового навчального року та відповідають вимогам НУШ.

Відповідно до прогнозованих показників, до шкіл району у 2019-2020 навчальному році прийдуть 125 першачків. Усі 15 класів класних кімнат повністю забезпечені мультимедійними комплексами, до яких входить інтерактивна дошка, проектор, ноутбуки для вчителя, принтери, нетбуки для учнів. Проведена значна робота по забезпеченню меблями та обладнанням кабінетів майбутніх першокласників.

Голова громадської ради Любов БІРОВА висловила впевненість у тому, що з 1 вересня 2019 року діти району почнуть навчання у комфортних умовах, адже майбутні першокласники вже мають сучасне комп’ютерне та дидактичне забезпечення для організації змістовного освітнього процесу.

На порядку денному засідання також розглянули питання підсумку соціально-економічного розвитку та виконання бюджету району за І півріччя 2019 року., про що поінформували запрошені на засідання начальник відділу економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації Надія ОЛІЙНИК та начальник фінансового управління Надія КРИВЧЕНКО.