Районна газета

НАЙБІЛЬШОЮ ПОПУЛЯРНІСТЮ У ЖИТЕЛІВ РАЙОНУ КОРИСТУЮТЬСЯ ЗМАГАННЯ З ФУТБОЛУ, ВОЛЕЙБОЛУ, МІНІ-ФУТБОЛУ (ФУТЗАЛУ)

Про це на апаратній нараді при голові Конотопської райдержадміністрації зазначив голова ГО «Конотопська місцева організація Всеукраїнського ФСТ «Колос» Микола ТЕЛІПКО

Очільник громадської організації, звітуючи про діяльність підпорядкованої спортивної організації за минулий рік, наголосив, що основною метою функціонування ГО є  проведення фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи серед широких верств сільського населення району. Завдяки співпраці інституту громадянського суспільства, сектору молоді та спорту Конотопської райдержадміністрації, районного відділу освіти спортивні змагання серед жителів району з різних видів спорту проводяться протягом всього року.

До спортивних та фізкультурно-оздоровчих заходів залучаються різні верстви населення. Це і учнівська молодь, і працююче населення, і пенсіонери – ветерани спорту, які доводять  що активно жити та займатися фізкультурою та спортом  можна у будь - якому віці.

З метою національно-патріотичного виховання молоді та вшанування жителів Конотопського району спортивні заходи проводяться на честь загиблих воїнів АТО, воїнів – інтернаціоналістів, Пам’яті Героїв Небесної Сотні. Проведені турніри з волейболу та міні-футболу пам’яті колишнього директора АФ «Довіра»-Римаренка О.М., турніри пам’яті ветеранам спорту Конотопського району.

Збірна району брала участь у обласних літніх сільських іграх (ІІ місце). Команда Юрівської сільської ради в обласних змаганнях на звання «Найспортивніше село» посіла ІІІ загальнокомандне місце.

У Чемпіонаті Сумської області з футболу, серед команд І ліги ,збірна району зайняла шосте місце.

На протязі року збірна ветеранів, керівників сільгосппідприємств виїздила в села району і проводила товариські зустрічі з волейболу та міні-футболу зі збірними сіл та з шкільними командами.

«Нам є чим пишатися. Завдяки підтримки Конотопської райдержадміністрації та районної ради наш район один із найспортивніших районів Сумщини», - підсумував Микола ТЕЛІПКО.