Районна газета

КОНОТОПСЬКИЙ РАЙОН ГОТУЄТЬСЯ ДО ДНЯ ЄВРОПИ

Заступник голови райдержадміністрації Тетяна ШЕРУДИЛО обговорила з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, представниками громадської ради організаційні питання з нагоди відзначення Дня Європи, що цьогоріч припадає на 16 травня

У перспективі - зробити свято ще цікавішим та масштабнішим, створити святковий та позитивний настрій у жителів та гостей Конотопського району.

Учасники наради активно вносили свої пропозиції та нові ідеї щодо святкування.

Як передбачається, заходи з нагоди Дня Європи матимуть переважно культурно-мистецьку спрямованість: ознайомлюватимуть якомога ширше коло громадськості з європейськими цінностями та традиціями, загальним європейським культурним надбанням.

«Відзначення Дня Європи в Україні - це важливий крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи. Всім нам потрібно акумулювати зусилля і виважено підійти до підготовки відповідних заходів», - зауважила Тетяна ШЕРУДИЛО.

Конкретні пропозиції зі святкування посадовець доручила керівникам задіяних структурних підрозділів подати до 17 березня.