Районна газета

НОВОСТВОРЕНА ГРОМАДСЬКА РАДА ПРИ КОНОТОПСЬКІЙ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ РОЗПОЧАЛА СВОЮ РОБОТУ

01 березня відбулось перше засідання громадської ради при Конотопській РДА

Оновлений склад громадської ради, сформований під час проведення установчих зборів, провів перше засідання та визначився з керівним складом

Головою громадської ради було обрано голову Конотопської районної організації ветеранів війни та праці Любов БІРОВУ.

Голові громадської ради допомагатиме  заступник – голова профспілки Конотопської районної профспілкової організації працівників агропромислового комплексу Ніна ПУШНЯКОВА.

Членам громадської ради запропоновано подавати пропозиції до Положення про громадську раду при Конотопській районній державній адміністрації. Положення буде розроблятись на основі Типового положення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики». Також приймаються пропозиції до плану роботи громадської ради на 2017 рік.

Зазначену інформацію необхідно надсилати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або надавати до сектору з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату Конотопської районної державної адміністрації (к.37, ІІ поверх адмінбудівлі, вул.. Соборна, 23.