Районна газета

ЛЮБОВ БІРОВА: САМЕ ВІД ОСВІТИ, ЇЇ ЯКОСТІ І ДОСТУПНОСТІ ЗАЛЕЖИТЬ МАЙБУТНЄ ЯК НАШОГО РАЙОНУ ТАК І НАШОЇ ДЕРЖАВИ

Напередодні свята знань відбулася серпнева конференція педагогічних працівників Конотопщини, де підбили підсумки минулого року та окреслили головні завдання на перспективу

У її роботі взяли участь представники районної влади, освітяни, ветерани педагогічної праці, молоді фахівці, представники позашкілля, сільські голови, члени Громадської ради, представники громадськості та керівники різних організацій і відомств, яким небайдужі питання освіти.

Під час конференції була заслухана відео-доповідь начальника відділу освіти «Підсумки роботи закладів освіти Конотопського району в 2016-2017 навчальному році та завдання на 2017-2018 навчальний рік», у обговоренні якої взяли участь педагоги та активна громадськість району.

Начальник відділу освіти завершила конференцію словами: «Освітянською громадою зроблено чимало, але ми не зупиняємося, а продовжуємо розвиватися та самовдосконалюватися, створювати належні умови для учнів, педагогів, будувати нову українську школу».  

ГоловаГромадської ради Любов БІРОВА, резюмуючи результати проведеної конференції , зазначила, що саме від освіти, її якості і доступності залежить майбутнє як нашого району так і нашої держави. Представник громадськості наголосила на потребі активізувати роботу щодо створення опорних шкіл району.