Районна газета

ВИКОНАННЯ ПРОГРАМ ЕКОНОМІЧНОГО І СОЦІАЛЬНОГО РОЗВИТКУ КОНОТОПСЬКОГО РАЙОНУ ТА РАЙОННОГО БЮДЖЕТУ ЗА І ПІВРІЧЧЯ 2017 РОКУ

Ці питання стали предметом обговорення на черговому засіданні громадської ради при Конотопській РДА

Запрошені на засіданні керівники відповідних структурних підрозділів поінформували присутніх членів ради про досягнутий рівень соціального та економічного розвитку району . Особлива увага була приділена аналізу показників районного бюджету. Як зазначила начальник фінансового управління райдержадміністрації Надія КРИВЧЕНКО, що фактично за І півріччя 2017 року до районного бюджету надійшло доходів в загальній сумі 116047,4 тис.гривень, з них до загального фонду в сумі 114633,4 тис.гривень або 58,9 відсотків до затверджених обсягів. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження до загального фонду районного бюджету збільшилися в цілому на 47898,5 тис.гривень. Видаткова частина районного бюджету виконана в загальній сумі  112591,1 тис.гривень, або на 55,7 відсотки до затверджених річних призначень.

Посадовець повідомила, що фінансування всіх бюджетних установ по загальному та спеціальному фондах районного бюджету проводилось відповідно до планових бюджетних призначень згідно з розписом видатків районного бюджету та по видатках, які фінансуються за рахунок трансфертів з Державного бюджету виходячи з їх фактичних надходжень.

Підсумовуючи результати зустрічі, голова громадської ради Любов БІРОВА зазначила, що  впродовж звітного періоду в районі, завдяки спільній праці виконавчого органу влади та органів місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання,  здійснюється економічний розвиток , розбудовується соціальна інфраструктура, проводиться відповідна робота по наповненню місцевих бюджетів району та фінансуванню бюджетних установ.