Районна газета

ПРИЙНЯТО РІШЕННЯ ПРО СТВОРЕННЯ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ

У приміщенні Конотопської РДА відбулася зустріч пасічників міста та району за участі першого заступника голови райдержадміністрації Андрія САХНА

Ініціатором проведення загальних зборів бджоловодів Конотопщини став пасічник Іван РЕЗНІК, який зазначив, що є багато проблем, які потребують спільного вирішення, тому це вже друга, за останні два місяці,  зустріч фахівців «медової справи». 

Районна влада сприяє вирішенню питань інформаційного та організаційного напряму розвитку бджільництва на Контопщині. Запрошені на засідання представники відділу контролю за обігом засобів захисту рослин Управління фітосанітарної безпеки та  відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Конотопського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області поінформували присутніх про заходи запобігання загибелі бджіл під час проведення робіт із захисту сільськогосподарських культур від шкідників, про порядок реєстрації пасік і причини хворіб бджіл.

У ході зустрічі присутні ділилися досвідом та обговорили найбільш гострі питання для пасічників: вивіз бджолосімей на медоноси, незначна площа посівів медоносних культур у районі та як наслідок - вимушене скупчення пасічників в одній місцевості.

Наприкінці зустрічі ініціативною групою пасічників на чолі з Іваном РЕЗНІКОМ було прийняте рішення про створення громадської організації пасічників Конотопщини.

Присутній на зборах голова Конотопської РДА Микола ГОРБЕНКО  зазначив, що рішення про об’єднання є позитивним та дозолить  вирішувати спільні інтереси та сприяти  захисту прав власників бджіл. У свою чергу запевнив, що представники райдержадміністрації готові співпрацювати і допомагати у вирішенні гострих питань, що виникають у галузі бджільництва в Конотопському районі.