Районна газета

З ТУРБОТОЮ ПРО ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ ТА ПРАЦІ

Про роботу Конотопської районної організації ветеранів війни та праці у 2017 році доповіла на апаратній нараді в райдержадміністрації голова ГО, голова громадської ради при Конотопській РДА Любов БІРОВА

Районна організація ветеранів війни та праці налічує 32 первинні ветеранські організації, на обліку яких  - 10 тис. пенсіонерів, них 721 – учасник війни, 3088 – ветеранів праці. Як зазначила очільник громадської організації, затверджена у районі «Програма підтримки районної організації ветеранів війни та праці на 2017-2019 роки» дозволяє розв’язувати конкретні проблеми ветеранів, проводити заходи щодо їх вшанування з нагоди державних свят.

В районі діє 40 волонтерських груп «Пенсіонер-пенсіонеру». Під опікою 232 волонтерів знаходяться 475 ветеранів війни та праці, що мешкають у населених пунктах району. «Рада ветеранів постійно залучає пенсіонерів до волонтерського руху для вирішення соціально-побутових проблем ветеранів. У цьому році голова первинної ветеранської організації с. Вирівка Варвара БИКОВА здобула 1 премію в номінації «Кращий волонтер року на Сумщині в обслуговуванні ветеранів»», - повідомила Любов БІРОВА та наголосила, що громадська організація й надалі буде піклуватися про ветеранів війни та праці, щоб в їх оселях не було сліз і розчарування, а панував мир і спокій.