Районна газета

ЗВІТУВАЛИ ПРО ВИКОНАНУ РОБОТУ ТА ВИЗНАЧИЛИ НОВІ ЗАВДАННЯ

20 лютого  відбулося чергове засідання громадської ради при Конотопській районній державній адміністрації

Голова громадської ради при Конотопській РДА Любов БІРОВА звітувала про роботу громадської ради за 2017 рік.  Визнано, що протягом звітного періоду забезпечено стабільні відносини та налагоджений системний діалог між громадською радою при Конотопській районній державній адміністрації, органом виконавчої влади та мешканцями району.

Член громадської ради Любов РЯБУХА поінформувала присутніх про участь у обласному форумі інститутів громадянського суспільства, що пройшов 21.12.2017 у місті Суми (на виконання пункту 34 плану заходів щодо реалізації в Сумській області у 2017 році Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016-2020 роки, затвердженого розпорядженням голови Сумської обласної державної адміністрації від 30.12.2016 № 690-ОД).Основна увага була приділена аналізу загальних принципів співпраці влади та громадськості, залученні громадських організацій до реалізації соціальної політики та здійсненні ефективної комунікацій між інститутами громадянського суспільства.

Також, члени громадської ради обговорили  пропозицій та затвердили план роботи громадської ради при Конотопській районній державній адміністрації на 2018 рік.

Начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Надія ОЛІЙНИК ознайомила членів громадської ради з результативними показниками виконанням районної програми економічного та соціально розвитку району за 2017 рік. Начальник фінансового Конотопської РДА Надія КРИВЧЕНКО доповіла про виконання районного бюджету за 2017 рік.