Районна газета

ЯКІ ПЕРСПЕКТИВИ ЧЕКАЮТЬ КУЛЬТУРУ КОНОТОПЩИНИ В УМОВАХ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ?

Стан та перспективи розвитку культури Конотопського району в умовах децентралізації обговорила начальник відділу культури райдержадміністрації Аліна ТИМОЩУК з культпрацівниками під час розширеного засідання ради директорів закладів культури 

Участь у засіданні та обговоренні актуальних питань функціонування галузі культури взяли представники громадської ради при Конотопській райдержадміністрації, громадськості району, ЗМІ.

Посадовець підбила підсумки творчої і фінансово-господарської діяльності закладів культури району за 2017 рік і окреслила перспективи на 2018 рік.

Директор районної бібліотеки Світлана ПАНЧЕНКО зосередила увагу на роботі  клубів за інтересами та любительських об’єднань, що діють в закладах культури району, як формі організації дозвілля  жителів громади.

Методист ІІ категорії організаційно-методичного відділу районного будинку культури Лілія ХОПЛЯК проаналізувала  проведення в районі обласного фестивалю  народної творчості «Квітуй в любові і добрі, Сумщино, край     благословенний!», присвяченого 80-й річниці утворення Сумської   області.

До обговорення долучилися  бібліотекар Вирівської сільської бібліотеки Алла СУПРУН, директор Чорноплатівського сільського будинку культури Василь ПОРТНЕНКО.

Аліна ТИМОЩУК, відмітивши позитивну динаміку  у роботі закладів культури Конотопщини, подякувала культпрацівникам за плідну працю, наголосила  на першочерговому завданні, що потребує  вирішення -  підготовці аматорських колективів до атестації по підтвердженню та присвоєнню звання «народний» («зразковий»).