Районна газета

СОЦІАЛЬНІ ПРАЦІВНИКИ ТА ПРЕДСТАВНИКИ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПІДВИЩИЛИ СВОЮ ПРАВОВУ ОБІЗНАНІСТЬ

Сьогодні в Конотопській РДА відбулася нарада із соціальними працівниками районного тeрцeнтру з обслуговування одиноких нeпрацeздатних громадян

Участь у заході взяли і представники громадської ради при Конотопській РДА: громадської ради, голова  районної організації ветеранів війни та праці Любов Бірова та голова ГО "Організація осіб з інвалідністю Конотопського району" Любов РЯБУХА, які також опікуються визначеною категорією громадян.

Директор територіального  центру Віктор СУЯТІНОВ проаналізував результативність роботи своїх підлеглих за березень поточного року  та визнав її «задовільною».

Присутні на нараді директор Конотопського місцевого центру з надання БВПД Валентина ВОЛІК та начальник відділу правоосвітництва  Оксана КОЗІНА поінформували працівників терцентру, що працюють в населених пунктах району, та голів громадськіх організацій про систему безоплатної правової допомоги,  про механізм надання адвоката за рахунок коштів держбюджету  та хто має право скористатись такою допомогою.

Валентина ВОЛІК акцентувала увагу на співпраці з громадськими організаціями та районним територіальним центром у сфері інформування мешканців району, які є підопічними терцентру. Основна мета такої взаємодії - підвищення правової обізнаності сільського населення похилого віку шляхом виїздів фахівців системи БВПД в населені пункти району та надання їх мешканцям консультативної допомоги.