Районна газета

ЛЮБОВ РЯБУХА: ОСОБИ З ІНВАЛІДНІСТЮ ПОТРЕБУЮТЬ УВАГИ ТА ДОПОМОГИ

На цьому наголосила голова ГО «Організація осіб з інвалідністю Конотопського району», член громадської ради при Конотопській райдержадміністрації  під час апаратної наради при голові РДА

Любов Рябуха підбила підсумки діяльності громадської організаії за 2017 рік та прозвітувала про свою діяльність як як члена громадських рад при Конотопській РДА та комунальної установи Сумської обласної ради Конотопського дитячого будинку – інтернату.

За словами доповідача  дана організація опікується 1400 особами, з яких 73 дитини.  Завдяки підписаній Угоді про співпрацю з Конотопським міськрайонним центром зайнятості узгоджені питання забезпечення професійної реабілітації та працевлаштування осіб даної категорії.

Відповідно до Програми соціального захисту населення на 2017-2021 роки  з районного бюджету громадській організації «Організації осіб з інвалідністю Конотопського району» було виділено та використано 8100 грн.  Ці кошти були використані для придбання продуктових наборів підопічним ГО до Міжнародного дня людей з інвалідністю, що відзначається щорічно 3 грудня.

«Особливої уваги заслуговують діти з особливими потребами, що проживають на території району та мають можливість користуватись міським Центром соціальної реабілітації дітей з інвалідністю», - відзначила голова громадської організації.

Акцентувала увагу Любов РЯБУХА і на своїй діяльності як члена громадських рад при Конотопській РДА та комунальної установи Сумської обласної ради Конотопського дитячого будинку – інтернату.