Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

З ТУРБОТОЮ ПРО КОЖНОГО: У РАЙОНІ НАПЕРЕДОДНІ ДНЯ ПЕРЕМОГИ ПРИВІТАЛИ ВЕТЕРАНІВ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ

Традиційно, напередодні Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, представники райдержадміністрації разом з членами громадської організації «Конотопська районна організація ветеранів війни та праці» відвідують ветеранів тієї далекої війни

І цей рік не став виключенням, адже безпосередніх учасників бойових дій у нашому районі залишилося тільки 14 чоловік.

Особисто завітали у домівки ветеранів заступники голови РДА Андрій САХНО та Тетяна ШЕРУДИЛО. Посадовці привітали ветеранів війни з наступаючим Днем пам’яті та примирення і Днем Перемоги, вручили продуктові набори, побажали міцного здоров’я, подякували за те, що пройшовши крізь спалахи вогняних років, зуміли зберегти чистоту душі та помислів. Сивочолі ветерани, в свою чергу, ділилися спогадами про воєнні роки та щиро дякували за увагу.

Як зазначив перший заступник голови райдержадміністрації Андрій САХНО, щороку безпосередніх учасників  Другої світової, які проживають у нас в районі, стає все менше. Вони постійно потребують щоденної уваги та піклування. Вирішувати повсякденні проблеми, з якими зіштовхуються ці люди, допомагають соціальні працівники територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Конотопського району.

«Я дивуюсь внутрішньому позитиву наших ветеранів. Особливе враження викликало спілкування з  Петром Олександровичем  МАРЧЕНКО, котрий  проживає  у селі Дептівка та якому,  у вересні цього року,  виповниться 96 років. Він продовжує займатись улюбленою справою – бджільництвом, є головою ради ветеранів району та найстарший серед них», - зазначила заступник голови  РДА Тетяна ШЕРУДИЛО, розповідаючи про відвідування людей, на долю яких випали нелегкі випробування війною.

Очільник громадської організації та голова громадської ради при Конотопській РДА Любов БІРОВА зауважила, що затверджена у районі «Програма підтримки районної організації ветеранів війни та праці на 2017-2019 роки» дозволяє розв’язувати конкретні проблеми ветеранів, проводити заходи щодо їх вшанування з нагоди державних свят,  а діяльність  районних волонтерський груп «Пенсіонер-пенсіонеру» сприяє вирішенню соціально-побутових проблем ветеранів.