Районна газета

МИ ПОВИННІ ПАМ’ЯТАТИ ПРО НАДЗВИЧАЙНО ДОРОГУ ЦІНУ, ЯКУ ЗАПЛАТИВ НАШ НАРОД У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ, ШАНУВАТИ, ДОПОМАГАТИ І ПІДТРИМУВАТИ ТИХ ЛЮДЕЙ, ЯКІ ПОДАРУВАЛИ МИР РІДНІЙ ЗЕМЛІ, – ЛЮБОВ БІРОВА

У районному будинку культури пройшли районні урочистості під гаслом «1939–1945. Пам’ятаємо. Перемагаємо»

Участь у заході взяли очільники району та представники громадської ради при Конотопській РДА: голова громадської ради, голова  районної організації ветеранів війни та праці Любов БІРОВА та член громадської ради, голова ГО "Організація осіб з інвалідністю Конотопського району" Любов РЯБУХА, які опікуються ветеранами Конотопщини.

У холі районного будинку культури відвідувачі заходу ознайомилися з виставкою-інсталяцією «Стала пам’ять людським обеліском», на якій були представлені світлини земляків – учасників Другої світової війни,  автентичні листи фронтовиків, нагородні листи, та прослухати розповідь про початок бойових дій на території Конотопського району.

У рамках заходу продовжено акцію попередніх років «Маки пам’яті» з метою утвердження традиції застосування цього символу як знака пам’яті про тих, хто загинув в усіх війнах минулого.

Основною ідеєю концерту-реквієму, приуроченого до Дня пам’яті та примирення, було зміщення часо-просторових пластів, вшанування пам’яті українців, загиблих у всіх війнах та утвердження віри в мирне майбутнє.

Яскравим доповненням концерту стали проникливі хореографічні композиції дитячого танцювального колективу «Калинонька» Шаповалівського сільського будинку культури, аматорського хореографічного колективу «Веснянка» і танцювального колективу районного будинку культури.

«Ми повинні пам’ятати про надзвичайно дорогу ціну, яку заплатив наш народ у Другій світовій війні, шанувати, допомагати і підтримувати тих людей, які подарували мир рідній землі», – наголосила Любов БІРОВА.

 На завершення заходу - фото на згадку.