Районна газета

МАЄМО ПРАЦЮВАТИ ТАК, ЩОБ ЖИТТЯ СІЛЬСЬКИХ ЖИТЕЛІВ БУЛО КОМФОРТНИМ

На цьому зауважив керівник району Микола ГОРБЕНКО під час розширеного засідання колегії райдержадміністрації, заслухавши питання про результати проведення комплексного медичного огляду працівників сільського господарства та населення району та соціальний захист дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування                                        

Безпосередню участь в засіданні, як член колегії Конотопської райдержадміністрації, взяла голова громадської ради при Конотопській РДА Любов БІРОВА.  Також присутні керівники підприємств, організацій та  установ Конотопського району, представникиполітичних партій та громадських організацій, ЗМІ.

Головний лікар Центру ПМСД Конотопського району  Анатолій МАНЯК, детально зупиняючись на підсумках проведення комплексного медичного огляду працівників сільського господарства та населення району, озвучив також шляхи усунення існуючих певних недоліків.

Які показники має Конотопщина у плані соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування  розповіла під час колегії начальник служби у справах дітей Тетяна ТОЧИЛЕНКО та зробила на напрямках роботи, що потребують активізації, а саме - забезпечення підбору кандидатів у прийомні батьки та батьки – вихователі з метою розширення мережі дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей; не в повній мірі забезпечується  захист житлових та майнових прав  дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Учасники колегії розглянули й інші нагальні питання, за результатами розгляду яких будуть прийняті відповідні розпорядження голови райдержадміністрації.

"Приємно бачити як в районі  взаємодіють всі гілки влади та кервники підприємств, установ, які відповідають за збереження здоров'я та покращення якості життя сільських мешканців. Райдержадміністрація та її структурні підрозділи не залишаються осторонь і проблем маленьких жителів Конотопщини,  на долю яких випала нелегкі випробування втрати рідних батьків",  - відзначила Любов БІРОВА, аналізуючи результати засідання колегії .