Районна газета

НАЛЕЖНИЙ РОЗВИТОК ФІЗКУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ В РАЙОНІ – ЦЕ РЕЗУЛЬТАТ ТІСНОЇ ТА ЕФЕКТИВНОЇ СПІВПРАЦІ РАЙОННОЇ ВЛАДИ ТА ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ

На цьому наголосив голова громадської організації «Районна організація Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос»», член громадської ради при РДА Микола ТЕЛІПКО, доповідаючи на апаратній нараді при голові РДА про результативність роботи ГО

Як зазначив Микола ТЕЛІПКО, в останні роки, завдяки спільній роботі зі структурними підрозділами Конотопської РДА: сектором молоді та спорту та відділом освіти, ДЮСШ району, громадській організації вдалося залучити до проведення фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи широкі верстви сільського населення Конотопщини. Це і шкільні команди НВК, команди працівників підприємств району, збірні команди ветеранів спорту та керівників сільгосппідприємств.

Змагання серед жителів району з різних видів спорту проводяться протягом всього року, найбільш популярні: футбол, волейбол, міні-футбол. У останні два роки молодь Конотопщини активно підтримує зимові види спорту, зокрема приймає участь у лижних перегонах.

З метою національно-патріотичного виховання молоді та пам’яті про загиблих земляків проводяться змагання, присвячені загиблим воїнам –інтернаціоналістам та воїнам АТО. Збірні команди району регулярно  приймають участь у обласних змаганнях. Традиційними стали і зустрічі  збірних ветеранів спорту, керівників підприємств зі шкільними командами. Це гарний приклад для молоді того, як працюючи можна займатися і улюбленою справою, і улюбленим видом спорту незалежно від віку.

Як зазначив голова Конотопської РДА Микола ГОРБЕНКО розвитку в районі різних видів спорту, в тому числі і футболу, сприяє поліпшення спортивної інфраструктури. «Відкриття сучасних футбольних полів з твердим покриттям в населених пунктах Конотопщини приваблює молодь. Ми повинні створювати всі умови, щоб наші діти не тільки могли вправно працювати з комп’ютером, але й вправно змагалися на спортивних майданчиках, у спортзалах, фізично розвивалися, рухалися», - наголосив очільник району та відзначив вагомий внесок громадської організації та її очільника в спортивне життя району, презентувавши Миколі ТЕЛІПКУ книгу  Віктора та Володимира СИДОРИНКІВ «Конотоп: особистості, метри, секунди. 1900-1980 роки». Це видання, що ілюстровано фотографіями тих часів, характеризує історичні аспекти розвитку фізичної культури та спорту на Конотопщині, зокрема і діяльності ДСТ «Колос».