Районна газета

СТАН ВПРОВАДЖЕННЯ МЕДИЧНОЇ РЕФОРМИ В РАЙОНІ НА ПЕРВИННОМУ РІВНІ - У ЦЕНТРІ УВАГИ ЧЛЕНІВ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ

Під час чергового засідання громадської ради при Конотопській РДА обговорені актуальні питання сьогодення

У районі триває процес реформування медичної сфери. Як зазначив головний лікаря ЦПМСД району Анатолія МАНЯКА, інформуючи присутніх,  згідно із програмою проведення реформування в медицині з серпня 2018 року всі медзаклади первинного рівня мають укласти угоди з Національною службою здоров’я України.

Відбувається  перетворення бюджетних закладів охорони здоров’я первинного рівня в комунальні некомерційні підприємства. Це питання в районі вирішене рішенням останньої сесії районної ради. З 01.08.2018 р. в районі буде функціонувати Комунальне некомерційне підприємство Конотопської районної ради. Уже розроблений та затверджений статут вищезазначеного підприємства.  Налагоджена робота щодо належного  матеріально-технічного оснащення  районних  сільських закладів охорони здоров’я.

Членів громадської ради цікавило питання роботи Центру у напрямку підписання декларацій (угод) між лікарями сільських медичних закладів та жителями району, адже від цього  залежить отримання повноцінної якісної та своєчасної медичної допомоги на первинному рівні.  Як запевнив  Анатолій МАНЯК,  на часі  - процес підписання  триває. «Для реалізації вищезазначеного завдання районною радою були виділені кошти для придбання комп’ютерного та технічного обладнання», - зазначив головний лікар Центру.

З наближенням літньої пори та настанням канікул у дітвори Конотопщини членів громадської ради турбувало і питання організації оздоровлення і відпочинку дітей Конотопського району. Присутні також розглянули та обговорили питання розвитку туризму на Конотопщині, що здійснюється відділом культури Конотопської РДА.

 За розглянутими питаннями відповідальним виконавцям надані рекомендації.