Районна газета

ГОЛОВА ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ЛЮБОВ БІРОВА ВЗЯЛА УЧАСТЬ У ЗАСІДАННІ МКМР З ПРАВОВОЇ ОСВІТИ НАСЕЛЕННЯ

Питання організації громадських робіт і їх роль в складовій зайнятості населення, проблемні моменти життя людей з інвалідністю та соціальний захист дітей-сиріт і позбавлених батьківського піклування мова йшла у ході засідання МКМР з правової освіти населення під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Віктора ЗАБІЯКИ

Інформуючи про організацію громадських робіт безробітних, заступник директора центру зайнятості Алла ПИЛИПЕНКО зазначила, що в основному оплачувальні громадські роботи організуються для наведення благоустрою і впорядкування об’єктів соціальної сфери на основі угод між центром зайнятості та сільськими радами.

На сьогодні особливу увагу привертає залучення безробітних до оплачувальних громадських робіт з упорядкування парку княгині Львової, що є історико-ландшафтною пам’яткою.

Як живуть у районі люди з інвалідністю, які районні програми щодо їх підтримки прийняті і діють розповіла заступник начальника управління соціального захисту населення Ірина ЄФРЕМЕНКО. Проблемним залишається питання працевлаштування інвалідів, для яких на підприємствах встановлено 4% квоту – окремі роботодавці вважають за краще сплатити кошти до фонду соціального страхування, але не приймати таких людей на роботу, щоб не нести за них відповідальність.

Інформуючи про соціальний захист дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, начальник служби в справах дітей Тетяна ТОЧИЛЕНКО звернула увагу на те, що майже всі діти названих категорій у районі охоплені сімейними формами виховання, а ті діти, які можуть бути усиновлені – внесені на облік на усиновлення. На території району діє 4 прийомні сім’ї та два дитячі будинки сімейного типу, де виховуються 15 дітей. Питання соціального захисту дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування обговорювались в ході засідання круглого столу, що провели до Дня матері.

З усіх питань порядку денного членами МКМР прийняті відповідні рішення.