Районна газета

ПРО ПРОВЕДЕННЯ ТИЖНЯ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

15 листапада в рамках проведення Тижня безпеки дорожнього руху в малому залі райдержадміністрації під головуванням тимчасово виконуючого обов’язки голови Конотопської РДА Андрія Сахна відбулася нарада з перевізниками

У нараді взяли участь перевізники району «Корунд-С», ФОП Шишканов та ФОП  Хитренко. Зокрема старший інспектор відділу безпеки дорожнього руху управління патрульної поліції в Сумській області Департаменту патрульної поліції Микола Колєснік звернув увагу на потребу проведення інструктажів з перевізниками щодо дотримання вимог безпеки при виконанні перевезень дотримуватися вимог чинного законодавства про автомобільний транспорт в частині безпеки перевезень.

«Відомо, що найдорожчий скарб людини – це її власне життя і здоров'я. Незнання або невміння дотримуватися певних правил часто призводить до втрати не тільки здоров'я, а навіть життя. Як ми знаємо, що з кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах. А це в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому, щоб зберегти своє здоров'я та життя потрібно завжди чітко дотримуватись встановлених Правил дорожнього руху.» -  акцентував тимчасово виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Андрій САХНО.