Районна газета

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЕВАКУАЦІЇ

У роботі комісії взяли участь її постійні члени – представники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі, керівники установ та організацій району

На розгляд присутніх було винесено питання стану готовності евакуаційних органів району до виконання заходів колективного захисту населення при загрозі виникнення надзвичайних ситуацій.

Звертаючись до членів районної комісії, голова райдержадміністрації Микола ГОРБЕНКО наголосив на важливості підготовки та злагодженості дій районних органів цивільного захисту під час підвищеної готовності.

 Під час обговорення проведено уточнення обов’язків членів комісії щодо виконання своїх функціональних обов’язків. Також уточнено засоби автотранспортної, медичної служби, служби оповіщення та зв’язку, які будуть залучатися для проведення евакуаційних заходів.

За підсумками засідання надано відповідні доручення членам комісії щодо належного виконання заходів забезпечення готовності до надзвичайних ситуацій.