Районна газета

У РАЗІ ПОГІРШЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ – ДІЯТИ СКООРДИНОВАНО ТА ЕФЕКТИВНО

За прогнозами синоптиків, протягом доби 12 січня очікуються  стихійні та небезпечні гідрометеорологічні явища, різкі зміни погоди

 

«Маємо оперативно реагувати на чергове погіршення погодних умов та працювати на випередження, а в разі виникнення надзвичайних ситуацій у сферах господарської діяльності - діяти скоординовано та ефективно», - підкреслив керівник району Микола ГОРБЕНКО.

Як доповів перший заступник голови райдержадмінітсрації Андрій САХНО,  під час засідання районного оперативного штабу було визначено додаткові заходи з ліквідації негативних наслідків. Зокрема, розчищено  автомобільні затори на автошляхах державного значення, вулиці населених пунктів Конотопського району, триває додаткове обстеження і очищення дахів будівель і споруд для попередження їх руйнування через перевантаження снігом тощо.

Посадовець також підкреслив, що внаслідок погіршення погодних умов в районі не зафіксовано пошкоджень ліній електромереж, електрозабезпечення населених пунктів району та функціонування пасажирського транспорту - безперебійне.   

В Конотопському районі функціонує 109 стаціонарних пунктів обігріву  населення у період несприятливих погодних умов, де можна зігрітися, випити гарячого чаю та, за необхідності, отримати медичну допомогу. Пункти розташовані на базі медичних, навчальних закладів, у відділеннях соціально-побутової адаптації  та приміщеннях селищної, сільських рад та сільгосппідприємств. 

В населених пунктах району працюють соціальні патрулі. Місцевим жителям необхідно бути небайдужими до тих людей, які потребують сторонньої допомоги.