Районна газета

ОБГОВОРИЛИ ПИТАННЯ ГАЗОПОСТАЧАННЯ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

Застосувати переговорну процедуру і невідкладно укластити договори - не лише на постачання газу, а й на його транспортування

 

Таке рішення ухвалила районна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, що відбулась під головуванням керівника району Миколи ГОРБЕНКА.

Як повідомила начальник районного відділу освіти Олена БОХАН, на сьогодні природним газом опалюються чотири навчальні заклади району - Великосамбірський, Соснівський, Тулущанський і Попівський НВК. З метою забезпечення безперебійного газопостачання цих навчальних закладів та у зв’язку зі зміною газопостачальної організації (раніше газопостачання здійснювалось від «Сумигаз», на 2016 рік тендер виграв «Енергогарант» з м.Черкаси) виникла необхідність проплати заборгованості за спожитий природний газ та укладання договору з газопостачання.

Підбиваючи підсумки роботи комісії, голова райдержадміністрації Микола ГОРБЕНКО також наголосив на необхідності економного споживання природного газу, що  в свою чергу допоможе істотно заощадити кошти.