Районна газета

НЕ ДОПУСТИТИ АФРИКАНСЬКУ ЧУМУ СВИНЕЙ НА ТЕРИТОРІЮ РАЙОНУ

Перший заступник голови райдержадміністрації Андрій САХНО провів засідання Державної надзвичайної  протиепізоотичної комісії (ДНПК)

Йшлося про виконання заходів з недопущення африканської чуми на територію Конотопського району.

Під час засідання заступник начальника управління ветеринарної медицини в Конотопському районі Олександр ГАРБУЗ доповів про епізоотичну ситуацію щодо АЧС в Україні, Сумській області та у Конотопському  районі.

Про виконання попередніх рішень ДНПК при РДА з профілактики та заходів боротьби з африканською чумою свиней у районі розповіли учасникам зібрання представники ДП „Конотопський лісгосп”, ДП „Конотопський агролісгосп”, Філій „Конотопський райавтодор”, „Конотопська” СТОВ „Надія”, „Жовтневе” ТОВ „АГРО-ПОЛІС”.

По завершенню засідання учасниками прийнято рішення щодо посилення державного ветеринарно-санітарного нагляду за АЧС, зокрема забезпечити: неухильне виконання попередніх рішень; контроль за переміщенням живих свиней і продукції з них на території району, не допускаючи переміщення без ветеринарних документів; посилення заходів щодо припинення діяльності стихійних ринків та інших невстановлених місць торгівлі та реалізації живих тварин та сировини з них. Продовжити роботу по депопуляції диких кабанів  на території Конотопського району.