Районна газета

ПРО ПІДГОТОВКУ ДО ЗИМИ ЙШЛОСЯ НА ЧЕРГОВОМУ ЗАСІДАННІ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕБ ТА НС

Вчора в поміщенні Конотопської райдержадміністрації відбулося засідання районної комісії ТЕБ і НС

Під головуванням тимчасово виконуючого обов’язки голови Конотопської райдержадміністрації Андрія САХНА, присутні члени комісії ТЕБ і НС, запрошені обговорили актуальні питання щодо попередження виникнення на території Конотопського району надзвичайних ситуацій, зокрема,  під час експлуатації в осінньо-зимовий період важливих об’єктів інфраструктури населених пунктів району, що підтримують життєдіяльність населення у безперервному режимі та про функціонуванні на території району небезпечних об’єктів.

Про стан підготовки населених пунктів району, управлінь і відділів Конотопської РДА до дій в осінньо-зимовий період 2016-2017 рр. проінформувала начальник відділу містобудування, архітектури та ЖКГ райдержадміністрації  Людмила ЗЕРНІЧЕНКО.

Про стан техногенної безпеки потенційно небезпечних об’єктів, що розташовані на території району, функціонування та обладнання автоматизованими системами раннього виявлення та оповіщення персоналу об’єктів підвищеної небезпеки населення доповів старший інспектор 12-ї державної пожежно-рятувальної частини  Юрій ЙОТКА.

Заслухавши інформацію доповідачів – представників відповідних структур, організацій, комісія прийняла по кожному питанню відповідні рішення.