Районна газета

ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ ТЕБ і НС

Сьогодні відбулося чергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому було обговорено ряд питань:

1. Про стан підготовки населених пунктів, управлінь і відділів РДА до дій в осінньо-зимовий період 2017-2018р.

2. Про стан реалізації заходів щодо забезпечення безпечного використання газу у побуті

3. Про стан протипожежного захисту сільських населених пунктів.

4. Про стан утримання протипожежних формувань та стан джерел протипожежного водопостачання.

5. Про стан функціонування та утримання підрозділів місцевої пожежної охорони

6. Видалення лісокористувачами зелених насаджень вздовж доріг загального користування Конотопського району, відповідно до ДСТУ 3587-97 «Автомобільні дороги, вулиці та  залізничні переїзди»

7. Про масове висихання соснових насаджень, уражених верхівковим та шести зубчастим короїдом на території Конотопського району.

8. Стан накопичення матеріального резерву.

Серед прийнятих рішень комісії основні: розпочати опалювальний період з 15 жовтня осінньо-зимового сезону 2017-2018 років для об’єктів комунальної та соціальної сфери, провести підготовку до розгортання і забезпечити функціонування у період низьких температур пунктів обігріву і гарячого харчування для населення, яке залишилося без житла. Забезпечити своєчасне надання медичної допомоги людям, які постраждали від переохолодження, проведення перевірки стану димових і вентиляційних каналів житлових будинків всіх форм власності та привести їх у відповідність з вимогами чинних нормативних документів.