Районна газета

Правопросвітницький проект «Я маю право!»

ВИКОРИСТАННЯ  ТА ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ НЕРОЗПОДІЛЕНИХ (НЕВИТРЕБУВАНИХ)  ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК (Методичні рекомендації

Правопросвітницький проект «Я маю право!»

КОНСУЛЬТУЄ МІНІСТР ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ ПАВЛО ПЕТРЕНКО

Консультації  Міністра юстиції України Павла Петренка з різних питань:

АДРЕСНА ПРАВОВА ДОПОМОГА В ГОСПІТАЛІ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ

Фахівці юстиції Сумщини та регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги завітали до Сумського обласного клінічного госпіталю ветеранів війни для надання адресної безоплатної правової допомоги

Ветерани та персонал госпіталю оточили спеціалістів-правників з різноманітними питаннями. Говорили на тему отримання субсидії, куди звертатися, хто може її оформити та як вона розраховується.

НА СУМЩИНІ СПЕКОТНА ПОРА ДЛЯ СПЛАТИ АЛІМЕНТІВ

Історії, з якими щодня зустрічаються державні виконавці, працюючи із батьками-боржниками по аліментах, вражають

У місті Суми батько, маючи обов’язок за рішенням суду сплачувати своїй доньці Анастасії 500 гривень щомісяця, накопичив борг по аліментах 22 тисячі гривень, хоча себе ні в чому не обмежував. Цього літа навіть надумав відпочити за кордоном. Та не так сталося, як гадалося – наявність прізвища у Єдиному державному реєстрі боржників завадило перетину кордону.

«ЛЮДИНА – НЕ ТОВАР!» - ФАХІВЦІ ЮСТИЦІЇ ІНФОРМУВАЛИ СУМЧАН

Юстиція Сумщини активно долучилася до заходу, присвяченого Всесвітньому дню боротьби з торгівлею людьми

У самому центрі міста, біля Сумської альтанки, розгорнулося масштабне дійство під гаслом: «Людина – не товар!», яке привертало увагу. Жителі та гості міста отримали від фахівців юстиції Сумщини інформацію про те як не стати жертвою торгівлі людьми, як подбати про власну безпеку за кордоном, а також як діяти і куди звертатися у разі потрапляння в ситуацію, пов’язану з торгівлею людьми.