Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ РАЙОНУ, ПЕРЕВІРТЕ СВОЇ ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ У ДЕРЖАВНОМУ РЕЄСТРІ ВИБОРЦІВ

Верховна Рада України призначила чергові вибори Президента України на неділю, 31 березня 2019 року (Постанова від 26.11.2018р. № 2631-VIII)

Виборчий процес розпочато з 31 грудня 2018 року.

Право голосу на виборах Президента України мають громадяни України, яким на день виборів виповнилося вісімнадцять років. Для попадання в списки виборців, для участі в голосуванні на виборах, необхідно щоб відомості про виборця  були внесені до бази даних Державного реєстру виборців.          

З метою контролю ведення Державного реєстру виборців чинним законодавством  передбачено  здійснення публічного контролю.

Відповідно до статті 21 Закону України "Про Державний реєстр виборців" виборець може особисто звернутися з письмовим запитом до органу ведення Реєстру за своєю виборчою адресою щодо змісту його персональних даних у Реєстрі, пред'явивши паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа недавно набула громадянства України). Виборець, постійно не здатний пересуватися самостійно, може уповноважити на таке звернення іншу особу.

Також, кожен виборець може звернутися до відповідного органу ведення Реєстру, зазначивши свої ідентифікаційні персональні дані та виборчу адресу, з письмовим запитом щодо надання такої інформації:

1) за його власною виборчою адресою (крім виборчих адрес, які визначаються виборцям без зареєстрованого місця проживання, військовослужбовцям строкової служби, а також виборцям, які відбувають покарання) - щодо персональних даних (прізвище, ім'я, по батькові, дата та місце народження, унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі), усіх осіб, які внесені до Реєстру за цією виборчою адресою;
2) за назвою села, селища, міста, району в місті, іноземної країни - кількість виборців у зазначеному селі, селищі, місті, районі в місті, іноземній країні.

Шановні виборці, звертаємо Вашу увагу!

Перевірити відомості про себе в базі даних Державного реєстру виборців  Ви можете  на офіційному сайті Центральної виборчої комісії  в розділ «Державний реєстр виборців» за веб-адресою www.drv.gov.ua відкрити закладку «Кабінет виборця» і натиснути «реєстрація», після чого у відповідні поля внести інформацію про себе (через деякий час Ви отримаєте відповідь на вказану Вами електронну адресу), а також у відділі ведення Державного реєстру виборців апарату Конотопської районної державної адміністрації з 8-00 до 16-00 години у робочі дні тижня за адресою : Сумська обл., м. Конотоп, вул. Соборна, 23, кімнати 41; 42, контактні телефони : 6-68-48; 6-68-38. При зверненні необхідно мати при собі паспорт громадянина України.