Районна газета

Конотопський об’єднаний міський військовий комісаріат

Конотопський об’єднаний міський військовий комісаріат
41600, Сумська область, м. Конотоп, вул. Садова, 41

тел: 6-62-80

Військовий комісар ОМВК: Радіоненко Роман Олександрович
Дні особистого прийому:  щосереди

 

ДЛЯ БАЖАЮЧИХ НАВЧАТИСЬ ВІЙСЬКОВІЙ СПРАВІ

Конотопський об’єднаний міський військовий комісаріат інформує

Громадяни України, які виявили бажання вступити до вищих військових навчальних закладів України, для оформлення особової справи кандидата на навчання подають до Військового комісаріату за місцем проживання, у період з 1 січня по 1 червня року вступу, заяву та сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання.Вступники обов’язково проходять медичний огляд військово-лікарською комісією, психологічне тестування та оцінюються за рівнем фізичної підготовки.

До вищих військових навчальних закладів України, для проходження навчання, приймаються особи, які відповідають вимогам Закону України “Про військовий обов’язок та військову службу”, а саме:

 • Громадяни України чоловічої та жіночої статі віком від 17 до 21 року, в тому числі ті, яким 17 років виповнюється  в рік зарахування на навчання;
 • Військовослужбовці строкової служби, військової служби за контрактом, та військовозобов’язані віком до 23 років.

Курсанти під час проходження навчання знаходяться на повному державному забезпеченні. Безкоштовно забезпечуються 3-и разовим харчуванням, речовим майном, проживанням (казарма або гуртожиток), проїздом до місця проведення відпустки, та грошовим забезпеченням.

Випускники гарантовано отримують дипломпро вищу освіту, військове звання “лейтенант”, працевлаштування (проходження військової служби на посадах офіцерського складу), щорічну відпустку від 30-ти діб, соціальні пільги відповідно чинного законодавства України та щомісячне грошове забезпечення від 9000 гривень.

Під час проходження військової служби забезпечуються службовим житлом, мають можливість одержати власне житло, та отримати пенсійне забезпечення після 25 років служби.

За довідками для отримання детальної інформації пропонуємо звертатись до Конотопського об’єднаного міського військового комісаріату за адресою: Сумська область, місто Конотоп, вулиця Садова 41, кімната 4а, тел. 6-63-36 або (097) 483-31-94.

 

КОНОТОПСЬКИЙ ОБ’ЄДНАНИЙ МІСЬКИЙ ВІЙСЬКОВИЙ КОМІСАРІАТ ПРОВОДИТЬ ВІДБІР ГРОМАДЯН НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ ДО ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

 

На військову службу за контрактом приймаються:

громадяни України, іноземці та особи без громадянства чоловіки віком від 18 до 60 років, жінки віком від 18 до 50 років придатні за станом здоров’я, які мають базову, повну загальну середню, професійно-технічну, вищу освіту та не мають судимостей за особливо тяжкі та тяжкі злочини.   

Строки контрактів:

 • для осіб рядового складу – 3 роки;
 • для осіб сержантського та старшинського складу  – 3-5 років;
 • для осіб, які проходили військову службу по мобілізації – від 6 місяців.

Переваги військової служби за контрактом:

 • гарантія стабільного грошового забезпечення (оплати праці) від 7000 тис.грн;
 • додаткові грошові виплати та винагороди (оздоровчі, на соціально-побутові потреби);
 • вільний вибір місця та умов служби по всій території Україні (більше 5000 вакансій);
 • можливість зробити кар'єру;
 • можливість служби у миротворчих підрозділах за кордоном;
 • безкоштовне медичне обслуговування в медичних закладах Міністерства оборони;
 • можливість отримання заочної освіти під час проходження військової служби;
 • щорічна відпустка від 30 днів, тривалість якої зростає зі збільшенням вислуги;
 • додаткові відпустки (для навчання, творчі, соціальні, інші згідно закону України);
 • право на отримання безкоштовного житла;
 • право на пенсію після 25 років вислуги.

За детальною інформацією звертатися до Конотопського обєднаного міського військового комісаріату за адресою: Сумська область, місто Конотоп, вулиця Садова, 41, кімната10, телефон (05447) 6-63-36,   (098)133-76-31.

58 окремамотопіхотна бригада проводить відбір громадян на військову службу за контрактом. Звертатися за адресою: Сумська область, місто Конотоп, вулиця Тургенєва, 30, телефон (05447) 3-15-85