Районна газета

Конотопські БНОНівці затримали любителя «допінгу»

Працівники сектору боротьби з незаконним обігом наркотиків Конотопського міського відділу міліції наділи кайданки на зап’ястя 35-річного конотопця, який за місцем свого мешкання виготовляв та продавав психотропну речовину - амфетамін.

Чоловік раніше мав проблеми із законом: його притягали до кримінальної  відповідальності  за зберігання наркотичних засобів. Але звільнившись з місць позбавлення волі, він повчального уроку не засвоїв, натомість продовжив йти кримінальним шляхом.

Отримавши повідомлення, що конотопець не полишив своєї «поганої звички», бнонівці не стали зволікати. Вони перевірили інформацію, і здобувши вагомі докази, провели санкціонований обшук в обійсті фігуранта. Там оперативні співробітники виявили та вилучили майже 20 грамів кристалічного білого порошку, який, за попередніми даними, являється психотропною речовиною – амфетаміном.

Після затримання чоловік розповів правоохоронцям, що вирішив спробувати виготовляти наркотичну речовину вдома, аби вживати самому та іноді продавати знайомим. Адже фігурант вже давно і постійно вживав наркотики, а для їх придбання були потрібні великі кошти. Теоретичну базу по виготовленню амфетаміну любитель «допінгу» знайшов у мережі Інтернет, а от складові для його виготовлення покупав у звичайних продовольчих магазинах.     

Окрім вищевказаного протизаконного діяння правоохоронці задокументували ще й факти збуту амфетаміну підозрюваним, який нещодавно продав по 1 граму психотропної речовини кільком наркозалежним особам.

Нині вилучена речовина направлена на дослідження до обласного експертно-криміналістичного центру. Проти затриманого слідчі Конотопського міськвідділу міліції розпочали кримінальне провадження за статтею 307 та частиною 2 статті  309 КК України. Подальшу долю фігуранта та строк його покарання визначить суд, а поки триває досудове розслідування.