Районна газета

Не використала шанс на нормальне життя – потрапила за грати

Три роки позбавлення волі – саме такій термін покарання отримала 34-річна жителька Конотопського району за скоєння крадіжки.

Жінка й раніше мала проблеми із Законом – минулого року скоїла крадіжку особистого майна громадян. Але суд врахувавши її щире каяття та наявність двох неповнолітніх дітей, присудив їй умовний термін покарання. Натомість селянка не засвоїла урок і продовжила вести антигромадський спосіб життя. Постійно вживала спиртні напої, не приділяла достатньої уваги вихованню 14-річного сина та 8-річної донечки. Більше того – скоїла ще одну крадіжку.

Напередодні новорічних свят жінка поїхала до міста в своїх справах. Але, вирішивши проблемні питання, повертатися додому не квапилася. Пішла в гості до свого міського знайомого. Там вони добряче відмітивши свято, полягали спати. Тоді гості й спало на думку - скоїти крадіжку. Поки господар оселі відпочивав, вона забрала його мобільний телефон і гроші, які лежали в куртці  і, не прощаючись, пішла геть.

Селянка й не думала, що за таку «дрібничку» вона буде притягнена до кримінальної відповідальності, тим більше – отримає реальний строк покарання.

Нині, перебуваючи в ізоляторі тимчасового тримання, підозрювана плаче та розкаюється у скоєному. Каже, що не хотіла, щоб все сталося саме так. Але - запізно. Три наступні роки жінка проведе за гратами, де в неї буде час поміркувати над своєю антигромадською поведінкою. Завдяки такій поведінці затримана утратила не тільки своє нормальне  життя, а й відібрала його у рідних дітей, які так потребують материнської любові.