Районна газета

ВИЗНАЧЕНО РЯД СПІЛЬНИХ ЗАХОДІВ НА 2016 РІК

Конотопською місцевою прокуратурою організовано та проведено спільну нараду

Захід відбувся під головуванням в.о. керівника Конотопської місцевої прокуратури Андрія НАТАЛИЧА та за участі начальника відділу ювенальної юстиції, старшого радника юстиції прокуратури Сумської області Олени ЛУЦИК, керівників та представників відділів (відділень) поліції, кримінально-виконавчої інспекції, служб у справах дітей, відділів освіти та центрів соціальних служб у справах сім’ї, дітей та молоді Конотопського району та міста Конотоп, Буринського, Путивльського Білопільського районів.

На нараді обговорено інформацію про стан протидії злочинності серед неповнолітніх, ефективності діяльності органів державної системи профілактики щодо попередження правопорушень серед дітей на території, яка відноситься до юрисдикції Конотопської місцевої прокуратури.

За результатом проведення нарада зазначила що, незважаючи на вжиті заходи, допускаються порушення прав дітей, які вступили у конфлікт із законом та визнано, що стан протидії підлітковій злочинності в області не повною мірою відповідає вимогам чинного законодавства, а вжиті заходи на цьому напрямі є недостатніми.

З урахуванням вимог сьогодення та змін у законодавстві потребує переформатування превентивна та профілактична діяльність органів та служб у справах дітей.

З метою усунення порушень вимог чинного законодавства, виявлених недоліків і прорахунків, а також підвищення ефективності діяльності органів державної системи профілактики, спільною нарадою заплановано ряд спільних заходів, які будуть виконані у продовж 2016 року.