Районна газета

ЗВЕРНЕННЯ КЕРІВНОГО СКЛАДУ ВІЙСЬКОВОЇ ЧАСТИНИ А3548 ДО МЕШКАНЦІВ КОНОТОПЩИНИ

Шановна громадо Конотопщини!

Військова частин А3548 цілодобово несе бойове чергування щодо захисту повітряного кордону нашої держави. Однак існує достовірна інформація, розміщена прес-центром на офіційній сторінці повітряного командування «Центр», про неодноразове затримання силами оперативно-чергових служб невідомих осіб при спробі проникнення на територію військових об'єктів, які знаходяться під охороною, а також застосування правопорушниками безпілотних літальних апаратів (квадрокоптерів, дронів).

З метою інформування населення, наголошуємо, що зафіксовані безпілотні літальні апарати над територією дислокації військової частини, будуть знищуватись безпопередження.

Командир військової частини А3548 з проханням звертається до жителів Конотопщини, утриматись від випадкового чи навмисного проникнення на територію режимних об’єктів.

Застерігаємо і повідомляємо, що у разі вчинення протизаконних дій чи провокацій поряд із військовими об'єктами, відповідно до статутних обов'язків, військовослужбовці добового наряду, які охороняють об’єкти під час несення служби, у випадку необхідності мають право на застосування зброї.

Причетних осіб, до вищезазначених інцидентів, буде затримано та притягнуто до відповідальності згідно чинного законодавства України.

Командир військової частини А3548 звертається до громадян з проханням, за можливістю інформувати командування частини, правоохоронні органи (Службу безпеки України, Національну поліцію), щодо попередження провокацій в місцях дислокації військ.

Оперативний черговий військової частини:   (067)405-43-30;

Управління Служби Безпеки України в Сумській області:    черговий – (05447) 6-55-55 ;

Конотопський відділ поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області:     черговий – 102, (068)070-21-74